B737.png

Volgende online vlucht

Welkom

Naar aanleiding van de getroffen maatregelen door de federale overheid
inzake het Coronavirus, zijn we ook genoodzaakt om onze clubmeetings te annuleren tot nader bericht.

 

Als bezoeker van deze website willen we u nader kennis laten maken met onze vereniging die zich bezig houdt met het virtueel vliegen op computer met verschillende flight simulators. Deze website geeft een volledig beeld hoe de Flight Simulator Club '27th Squadron' opgebouwd is en geeft alle facetten weer die we te bieden hebben aan de kandidaat virtueel piloot. Voor de liefhebbers is dit zeker een webadres om niet te vergeten.

WORD LID TIJDENS ONZE LEDENWERVINGSDAGEN

Leer virtueel vliegen! Kom langs op onze club tijdens één van onze clubmeetings en ontdek hoe realistisch virtueel vliegen kan zijn.
Meer info

 

Notams